מגוון משאבות הנקה להשכרה

משאבת הנקה לקטינה (Lactina) של Medela - השכרה

משאבת חלב אם לשאיבה בדרגת בית חולים. הלקטינה חזקה ושקטה מאוד. המשאבה פשוטה מאד לתפעול וניתנת לשאיבה באופן חד צדדי או דו צדדי בו זמנית ללא ירידה ביעילות השאיבה ובכך מאפשרת לך לפנות זמן לפעילויות נוספות כמו טיפול בתינוק, חזרה לעבודה, ספורט ועוד. המשאבה מיועדת לשאיבות מרובות, להגברת אספקת החלב ולשאיבות במקרים מיוחדים כמו תאומים, שלישיות ופגים או לאמהות שאינן מניקות ורק שואבות.

משאבת הנקה סימפוני (Symphony) של Medela - השכרה

משאבת חלב אם לשאיבה בדרגת בית חולים. הסימפוני נחשבת כיום למשאבה החזקה היעילה והשקטה ביותר. למשאבה פטנט רשום על בנייתה בטכנולוגיה חדשנית המדמה את פעולת וקצב יניקת התינוק. המשאבה מיועדת לשאיבות מרובות, להגברת אספקת החלב ולשאיבות במקרים מיוחדים כמו תאומים, שלישיות ופגים או לאמהות שאינן מניקות ורק שואבות. המשאבה פשוטה מאד לתפעול וניתנת לשאיבה באופן חד צדדי או דו צדדי בו זמנית ללא ירידה ביעילות השאיבה ובכך מאפשרת לך לפנות זמן לפעילויות נוספות כמו טיפול בתינוק, חזרה לעבודה, ספורט ועוד.

משאבת הנקה עלית (Elite) של Ameda - השכרה

משאבה זו מדורגת בדרגת בית חולים, מה שמעיד על חוזקה ויעילותה הרבה. היא מעניקה תחושה עדינה לשד בזמן השאיבה ואינה כואבת, מה שמאפשר ייצור חלב טוב יותר. בין אם תשאבי באופן חד צדדי או דו צדדי, לא תהיה ירידה ביעילות השאיבה, אלא רק התייעלות, ובכך מתאפשר לך לפנות זמן לפעילויות נוספות כמו טיפול בתינוק, חזרה לעבודה, ספורט ועוד.